Ważne kwestie organizacyjne

Created with Sketch.

Zbiór podstawowych informacji

Wyjazd w nowe miejsce z nieznajomymi zawsze jest pełen nowych doświadczeń. Abyście się w tym wszystkim nie pogubili i nic Was nie zaskoczyło, przygotowaliśmy mały zestaw informacji. Sprawdźcie jak Futerkon będzie wyglądał w tym roku:

REGULAMIN

Udział w Futerkonie wymaga zaakceptowania regulaminu. Przyjeżdżając na konwent zgadzacie się go przestrzegać. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące regulaminu – napiszcie maila na organizator@futerkon.pl

ROZLICZENIE

W tym roku za nocleg, wyżywienie i część atrakcji rozliczacie się bezpośrednio z hotelem – nie przelewajcie nam całej kwoty!

TRANSPORT

Jeśli szukacie transportu, na stronie działa system MeowMeowCar. Dzięki niemu możecie się dogadać z innymi futrzakami posiadającymi cztery koła i jadącymi z Waszej okolicy.

RECEPCJA

Recepcja hotelowa pozwoli Wam zarówno odebrać pakiet powitalny (koszulka, conbook, identyfikator, smycz itp.) oraz kartę do pokoju. W trakcie pobytu możecie też udać się tam po pomoc.

WYŻYWIENIE

Na konwencie macie zapewnione pełne wyżywienie – śniadania, obiadokolacje oraz grille są wliczone w cenę!

SKLEPY

Niedaleko hotelu znajduje się również sklep spożywczy, jeśli będziecie potrzebować uzupełnić zapasy.

HOTEL

Wszystkie udogodnienia hotelowe są do Waszej dyspozycji. W barze możecie spróbować futrzastych drinków, a jacuzzi pozwoli się zrelaksować i wypocząć.

PŁATNE PUNKTY PROGRAMU

Na niektóre punkty programu będą obowiązywały zapisy lub dodatkowa opłata. Wszystkie szczegóły znajdziecie na podstronie Program, kiedy ten będzie już gotowy.

POMOC NA KONWENCIE

Gdybyście potrzebowali pomocy – kontaktujcie się z organizatorami (poznacie ich po czerwonym kolorze na badżu i zmęczonych oczach).

WSPARCIE

Jeśli chcecie pomóc przy konwencie, skontaktujcie się z Pasterzem (Telegram @Pasterz, lub program@futerkon.pl)

ZWIERZAKI

Na Futerkon możecie zabrać także swoich czworonożnych przyjaciół! Pamiętajcie tylko, żeby ten fakt zgłosić nam w formularzu rejestracyjnym. Z waszymi pupilami możecie się zakwaterować zarówno w domkach jak i pokojach hotelowych. Informujemy również, że za pobyt zwierzaka hotel pobiera dodatkową opłatę.