Aplikacja – Panel Uczestnika Futerkonu

Created with Sketch.

Przedstawiamy wam nową odsłonę panelu uczestnika futerkonu. Dostępny jest pod adresem:

https://app.futerkon.pl

Aplikację można zainstalować

Przy pierwszym zalogowaniu się do aplikacji możesz otrzymać informację o możliwości dodania jej do strony domowej, wystarczy że klikniesz „Zainstaluj aplikację”, i już! Przycisk ten tworzy skrót do strony internetowej aplikacji, abyś zawsze miał ją pod ręką. Funkcja dostępna jest dla telefonów z Androidem oraz pod Windowsem na komputerach stacjonarnych. Funkcjonalność działa na pewno dla przeglądarki Chrome. Pozostałe przeglądarki nie zostały sprawdzone, ale jest duża szansa że podążają za najnowszymi trendami ???? Więcej informacji znajdziesz na stronie o instalowaniu aplikacji.

Aplikacja działa offline!

Brak zasięgu i potrzebna Ci jest informacja o uczestniku lub chcesz sobie przypomnieć mapkę domków? Żaden problem – jeśli pozostaniesz zalogowany w aplikacji, będzie ona działać również gdy nie masz dostępu do internetu. Wystarczy że otworzysz stronę internetową https://app.futerkon.pl/ lub otworzysz skrót do aplikacji jeśli ją zainstalowałeś. Może się to wydawać dziwne, że otwierasz stronę internetową, a nie masz internetu, ale zaufaj nam, to DZIAŁA!

Możesz teraz otrzymywać wyskakujące powiadomienia o nowych wiadomościach na swoim koncie.

Aby to zrobić, wejdź do ustawień aplikacji i kliknij suwak „wyświetlaj powiadomienia na tym urządzeniu”. Dzięki temu nie przegapisz żadnej informacji!

Nowa funkcjonalność – wygodny program

W menu aplikacji dostępna jest teraz zakładka „Program” dzięki której będziesz na bieżąco z tym co dzieje się aktualnie na konwencie. Jeśli chcesz odznaczyć program w którym chcesz uczestniczyć, wystarczy że przeciągniesz go palcem w lewo. Dodatkowo możesz w ustawieniach aplikacji ustawić stronę z programem jako stronę startową aby była zawsze widoczna jako pierwsza, po uruchomieniu aplikacji.